BİZE ULAŞIN
0506 090 30 60
E-MAIL
info@fiyakatemizlik.net
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt. Cmts. 09:00 - 22:00

Villa Temizliği

Fiyaka Temizlik Villa Temizliği

Fiyaka Temizlik firması olarak Villa Temizliği hizmeti villanın büyüklüğüne eşyalı eşyasız olmasına temizlik yapılan alanların tercihine göre farklılık göstermektedir. Villa temizliği normal bir eve göre çok daha büyük olduğunda uzman ekip ile birlikte doğru iş planı yapılarak hassasiyet ve titizlikle çalışıp siz müşterilerimizin değerli zamanlarını da önemseyerek hızlı bir şekilde tamamlayıp teslim etmekteyiz.

Villa gibi mülkiyet alanlarında kullandığımız temizlik ürünleri son teknoloji yüksek kaliteli ürünlerdir. Size ve size ait olan herşeye kendi eşyamız gibi değer verip hiçbir eşya ve ürün zarar gelmeyecek şekilde temizlik sağlamaktayız. Bizimle bir kere iletişime geçip çalışmaya başlayan müşterilerimiz çalışma şeklimizi ve işe olan bağlılığımızı gördükten sonra tekrar tekrar bizimle çalışmak istemekteler.

Villa temizliği için fiyat konusunda çok yüksek maliyetlerde paralar ödemenize artık yok. Fiyaka Temizlik firması sayesinde çok kaliteli bir hizmete bile çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Burada bilmemiz gereken villanızın boyutu temizlenmesi istediğiniz kısımlar. Bize bu numaradan (0506 090 30 60) ulaşarak müşteri danışmanımızdan hızlıca fiyat alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara