BİZE ULAŞIN
0506 090 30 60
E-MAIL
info@fiyakatemizlik.net
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt. Cmts. 09:00 - 22:00

Temizlik Şirketi Nasıl Olmalı

Temizlik Şirketi Nasıl Olmalı

Temizlik şirketi seçerken dikkat etmeniz gerekenler…
Temizlik konusunda bilgi sahibi mi?
Öncelikle ticari bir firma mı? ( Vergi levhası var mı?
Kurumsal kimlik sahibi mi?
Temizlik personeli sigortalı mı?
Temizlik kalite belgelerine sahip mi?
Kullandığı kimyasallar çevre dostu mu?
Temizlik şirketine ait kendi araçları var mı?
Müşteri ilişkileri konusunda bilgi sahibi mi?
Teknik personeli var mı?
Mesleki deneyime sahip mi?

Çalışan personel deneyimli mi?
Danışmanlık veriyor mu? Web sitesi var mı? Kurumsal E-mail kullanıyor mu?
Sunduğu teklif kurumsal yapıya sahip mi? seçmeden önce mutlaka yukarıdaki soruların cevabını verebilecek ve hizmetinize uygun fiyatta yüksek kalite sağlayacak
temizlik şirketi ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz son olarak aşağıdaki bilgilerde,de yardımcı olabilir

Günümüzde ev hanımlarının iş hayatında daha çok yer almaları sonucu temizlik şirketlerine rağbet her zamankinden daha fazla artmış olmakla beraber bir çok yeni firma bu sektöre giriş yapmış olduğunu görmekteyiz.
Öncelikle yeni bir firma ile çalışmanız durumunda nelere dikkat etmeniz gerektiği hususunda kısaca bilgiler sunacağım bu yazımda.
İlk öncelikle çalışmayı düşündüğünüz firmanın web sitesi  ile araştırmaya  başlamanız gerekmektedir veb sitesi firmanın aynası gibidir firma bilgilerini yani sayfa yazılarını kendileri,mi kaleme almış yoksa başka web sitesinden,mi kopyalamış buna bakmanız sizlere fikir verebilir bunu anlamak için yazılardan bir bölümünü kopyalayıp google,da aratmanız yeterli olacaktır bu yazıyı ilk yazan firmalar en üstte yer alacaktır .
İkinci önemli konu firmanın kaç yıldır bu sektörde hizmet verdiğidir bu hususta firmadan kuruluş belgesini isteyebilirsiniz.
Bu yukarıda belirtmiş olduklarımızı eksiksiz yerine getiren firmanın hayal ettiğiniz temizlik şirketi olma özelliğinin %50 sini  tamamlanmış olur.
Daha sonraki aşamalarda ise firmanın hangi ekip ve ekipmanları kullandığı iş güvenliğine dikkat edip etmediği gibi çeşitli suallerle firma hakkında sizler daha iyi  fikir sahibi olabilirsiniz.
SAYGILARIMLA

HÜSEYİN KAYA

Call Now ButtonHemen Ara