BİZE ULAŞIN
0506 090 30 60
E-MAIL
info@fiyakatemizlik.net
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt. Cmts. 09:00 - 22:00

Koltuk Temizliği

Koltuk Yıkama

Fiyaka Temizlik Firmamız koltuk ve yatak yıkama, gibi konularda faaliyet göstermektedir. Kullandığımız ürünlerin kalitesinden ve en önemlisi kendi kalitemizden ödün vermeden sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyat garantimiz ile sunarak devamlı olumlu dönüşler almaktayız. Fiyaka Temizlik olarak kullandığımız ürünlerin her biri yüksek kalitede eşyalarınıza en ufak zarar vermeden bölgenizde veya yerinizde yıkanıp temizlenerek hijyenik sağlamaktayız.

YERİNİZ’DE KOLTUK YIKAMA, YERİNİZ’DE ÇEK-YAT YIKAMA

 

Fiyaka Temizlik olarak Koltuk veya çek-yat’larınızı kaldırmadan temizlemekteyiz. Eşyalarınız için yüksek kaliteli özel şampuanlar ile kir leke vb. tüm pislikleri çözücü özellikte ürünler kullanarak eşyalarınıza sizin kadar değer veriyoruz ve hiç bir zarar görmeden ilk günkü yeniliğine geri kavuşturuyoruz.

Bir koltuk takımı temizleme ortalama 1-2 saat içinde bitmektedir. Kumaş koltuklar şampuan püskürtme ve vakumlama yöntemiyle temizlenmektedir. Fiyaka temizlik olarak sizlere gelen ekibimiz koltukların kirlilik derecesine ayrıca koltuk kumaşının özelliğine göre hangi kimyasal şampuanı belirleyip doğru işlemi başlatmaya özen göstermektedir. Şampuan püskürtme işlemi sayesinde her tür lekenin içine nüfus ederek en derinden temizlik sağlayabiliyoruz. Yumuşak uçlu hassas fırçalarımız sayesinde şampuan tam bölgeye yedirilip bekletildikten sonra sanayi tip yüksek emiş güvüne sahip marinalarımız ile koltuk, çek-yat ve yataklarınızdan vakumlama yöntemi uygulanarak tüm şampuan emilir ve bu işlem birkaç defa tekrarlandıktan sonra eşyalarınıza hem hijyenik hemde ilk günkü tazeliğinde rahatlık oturabilir yatabilirsiniz. Ardında kurulama işlemi başlar ve kendi haline bırakılır bu işlem mevsime göre değişiklik göstersede ortalama 2 ile 4 saat içinde kullanılabilir hale gelirler.

Deri koltuklarda yıkama işi yapılmaz. Bunun yerine deri için uygun şampuan veya bir takım özel ürünler sayesinde deri yüzeyi temizlenmektedir. Bu sayede deri koltuklarınız en ufak bir zarar görmeden harika görünümlerini geri kazanmış olurlar.

İstanbul gibi büyük şehirler’de yaşam çok hızlı ve hareketli olduğundan müşterilerimizin temizlik için zaman bulamamak en büyük sorunlarından biridir. Bu durumda Fiyaka Temizlik firması olarak devreye giriyoruz ve evlerinizi kendi evimiz koltuklarınızı ve eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi kabul ediyoruz. Sizlere bu yoğun çalışma tempomuzun için de işinizden evinizi geldiğiniz de tertemiz hijyenik bir ortam sağlamaktadır mutluluk duyuyoruz.

Fiyaka Temizlik firması olarak kendi alanımızda kazanılmış tecrübe ev uzman kadromuz sayesinde en iyi hizmeti en hızlı ve titiz bir şekilde nasıl verebileceğimiz çok iyi biliyoruz.

Koltuklarınız oluşan çıkması mümkün olmadığını düşündüğünüz en derin leke ve kirlerde bile kullandığımız profesyonel ekipman ve kaliteli ürünlerimiz sayesinde o kir ve lekelerle yaşamak zorunda değilsiniz.

Koltuk takımınızı yıkatmaya karar verdiğiniz de hiçbir silme yıkama temizleme işlemi başlatmadan

Fiyaka Temizlik firmasıyla ve ekibiyle mutlaka irtibata geçin. Böylece kimyasallar yardımıyla hızlı bir şekilde temizlenebilecek olan bir lekeyi bile çok daha zor ve koltuğunuza zarar verir bir hale gelmeden müdehale edebiliriz.

Randevu almak için: 0506 090 30 60

Call Now ButtonHemen Ara