BİZE ULAŞIN
0506 090 30 60
E-MAIL
info@fiyakatemizlik.net
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt. Cmts. 09:00 - 22:00

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası temizlik hizmetlerinde  Fiyaka Temizlik Şirketi olarak titiz çalışma prensibi ve güvenilir ekibimizle birlikte siz değerli müşterilerimizin evlerine veya iş yerlerinize etkili, hızlı temizlik hizmeti sağlamaktayız. İnşaat veya tadilat sonrası oluşan tüm kirlilik, toz vb. durumlarda Fiyaka Temizlik şirketimizin profesyonel kadrosu sayesinde itina ile ve hızlı şekilde temizlik hizmeti sağlanır.

Temizlik malzemeleri olarak piyasadaki ucuz ürünlerle değil yüksek kaliteli dokulara zarar vermeyen Anti-Bakteriyel dezenfektan özellikli ürünlerimizle ev, ofis, villa veya iş yerlerinize daha kaliteli ve temiz ortam oluşturuyoruz.

Hizmet anlayışımızı oluşturmuş müşterilerimiz tarafından sevilen kalitemizden en ufak ödün vermeyen Fiyaka Temizlik şirketi olarak yılların bize kazandırdığı tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.

Fiyaka Temizlik; İnşaat Sonrası, Tadilat Sonrası, Depo, boş daire, İş merkezi, Fabrika, İşyeri, villa, ofis vb. yerlerinizin İstanbul içinde tüm semtler’de temizlik hizmetlerini sağlamaktayız. En hızlı ve Kaliteli bir temizlik hizmetine sahip olmanız için artık çok yüksek miktarlar ödemenize gerek yok. İstanbul il sınırları içerisinde Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası tüm semtlerinden sizlere temizlik hizmeti kapılarımızı açıyoruz.

  • Fiyaka Temizlik İnşaat Sonrası Temizlik:
  • İnşaat ve Tadilat sonrası taş topaç kalıntıları temizliği bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir iştir.İnşaat sonrası temizliğini Fiyaka Temizlik şirketimiz kaliteli ve garantili olarak yapmaktadır. Kaba temizlik bittikten sonra asıl iş kalan tozlar ve ince temizliktir. Fiyaka Temizlik Temizlik sadece inşaat sonrası ortaya çıkan kaba pisliği değil, ince temizliği de en ince ayrıntısına kadar yapmaktadır.Sizlere sunduğumuz bu temizlik hizmetinin siz değerli müşterilerimizin yaşadığı alanları temiz mikroplardan arınmış şekilde bir ortam sağlamak amacıyla işimizi profesyonelce icra ediyoruz. Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Temizlik esnasında kullanıldığımız temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez. İnşaat Sonrası Temizliği: İnşaat sonrası veya tadilat sonu temizlik işleri hiç de göründüğü kadar kolay değildir. Oldukça zahmetli, bitmek bilmeyen toz, derz araları harç kalıntılarını çıkarmak uğraşmak profesyonelliği gerektirmektedir. Kendi başınıza başa çıkabilmeniz oldukça zordur. Profesyonel olmayan bir çalışma ile yapacağınız temizlik işleri günlerce sürebilir. Hem zaman kaybı, hem de ciddi maliyetlere yol açabilirsiniz.
  • Fiyaka Temizlik İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi olarak, cam ve pencere doğramalarınızdaki etiketler sökülür. Camlardaki harç kalıntıları temizlenir. Fiyaka Temizlik İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi olarak firmamızın kullandığı ürünler yüksek kalitede olup herhangi bir şekilde kullanılan yüzeylerde veya hassas bölgelere zarar vermeden temizleme sağlar. Silikon, harç, boya izleri hassas bir şekilde temizlenir. Fayanslardaki derz araları, çimento, alçı vb. atıklar uzaklaştırılır. Kapılarınız silinir. Petekler temizlenir. Parke, marley özelliğine göre defalarca silinerek tozlarından arınır. Eviniz ve işyeriniz oturuma hazır hale gelmektedir. Balkon veya terasınız güzel bir şekilde temizlenir. Fiyaka Temizlik olarak iş bitiminde size kalan sadece eşyalarınızı yerleştirip temiz ortamın tadını çıkarmak olacaktır

Call Now ButtonHemen Ara