BİZE ULAŞIN
0506 090 30 60
E-MAIL
info@fiyakatemizlik.net
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt. Cmts. 09:00 - 22:00

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Fiyaka Temizlik 2012 yılında kurulmuş uzman ve deneyimli kadrosu ile  temizliğe yeni bir anlam kazandırmanın gayretindedir. Firmamız konusunda uzman deneyimli ve profesyonel temizlik personeli ile tüm ev, işyeri, büro, okul, inşaat ve koltuk ve halı yıkama hizmetleri ile müşterilerine güler yüzlü ve kaliteli hizmet vermektedir.

Temizlik hizmetlerinde yıllardır bu sektörde deneyim kazanmış personel ve teknik ekipmanları barındıran Fiyaka Temizlik, kaliteli güleryüzlü ve ekonomik hizmet vermesi ile ilk tercih edilen firma konumuna gelmiştir. Temizlik hizmetlerinde işini doğru ve özveriyle yapan firma olan Fiyaka Temizlik geçmişte olduğu gibi gelecekte de bu çizgi ve doğrultusunda devam edecektir

İstanbul genelin’de bir çok semt’te Hastane, Okul, Fabrika, Tekstil, Site bloklarında,Otel,Cafe, Ev,Ofis ve inşaat alanları gibi işyerlerinde sözleşmeli personel temini ve personel tedarik hizmeti sağlamaktayız. Çalışanlarınız, müşterileriniz ve misafirleriniz için temiz ve sağlıklı bir ortam sağlamak için yılların deneyimi ile sizlere hizmet veriyoruz.

Firmamızın girişimcilik ruhu sayesinde farklı sektörlerde tecrübe edinmiştir. İlk olarak sektörde başarı konularında uzman yöneticiler ile bir araya gelerek oluşturdukları yönetim kadrosu ile başlangıçta idari danışmanlık içi eğitim ve temizlik ile teknik konularında da değerli başarılar kazanarak müşteri memnuniyetinin tek amacı olduğunu bir kez daha göstererek bu koşulları Fiyaka danışmanlık organizasyon ve temizlik hizmetleri ailesi olarak ilke edinmiştir.
Firmamız ayrıca kurumsal yönetim ilkelerini uzun vadeli ve kalıcı başarının bir gereği olarak göstermekte ve uygulamaktadır.
Şirketimiz, İstanbul Avrupa yakasında hizmet vermekte olup, çalışanlarımız uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkiler kuran iş süreçlerine enerji dürüstlük tecrübe ve değer katan başarılı birer profesyonellerdir.

İstanbul’un Tüm Semtlerinde Hizmet Veriyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu Yakasında Hangi semtte yaşıyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir.

Fiyaka Temizlik Şirketi olarak İstanbul’un Tüm semtlerin de Avrupa Veya Anadolu yakası farketmeksizin En kaliteli malzemelerle Uzman ekibimiz sayesinde Profesyonel Temizlik hizmetleri veriyoruz.

Gündelikçi Bayan TemizlikçiOfis Ve Okul TemizliğiEv TemizliğiApartman Ve Villa TemizliğiDaire TemizliğiKoltuk TemizliğiYangın Sonrası Temizlik, Su Baskını Sonrası Temizlik, Ve İnşaat Sonra Temizlik vb. alanlar da sizlere verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde hiç durmadan çalışmaktayız.

KALİTEMİZ
Müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda adım atmak her adımda müşterilerimize sunmuş olduğumuz bir önceki hizmetin daha iyisini sunmak, İstanbul temizlik şirketleri arasında en çok tavsiye edilen, fiyatları konusunda en iyi fiyata en iyi hizmeti veren, temizlik şirketi arayışına son veren temizlik firmasıyız.
Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve sürekli gelişen kalitede hizmet sunmak,

Eğitimli, kendini geliştirmeye açık kusursuz hizmet vermeyi hedefleyen bir kadro ile hizmet sektöründe devamlı lider konuma gelmek,
Çalışanlarımızı çözüm ortaklarımız olarak benimsemek,
Kalite sistemine uyarak sürekli geliştirme felsefesine dayanan kalite anlayışı ile beğenilip tercih edilen bir temizlik şirketi olmak.

(Referansımız kendimize olan güvenimiz, yapmış olduğumuz çalışmalar ve siz değerli müşterilerimizdir.

Memnun kalmama durumunda iletişim bilgilerimizden geri bildirimde bulunabilirsiniz

En son yapılan işlerimizi Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Temiz bir dünya ve gelecek için birlikte El ele olalım.

Neredeyiz?

Adres: Şirinevler Mahallesi Meriç Sokak Toyak İş Merkezi No:11/122 Bahçelievler/İstanbul

Tel: 0(506) 090 30 60

Whatsapp: 0(506) 090 30 60

Email: info@fiyakatemizlik.net

Call Now ButtonHemen Ara