BİZE ULAŞIN
0506 090 30 60
E-MAIL
info@fiyakatemizlik.net
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt. Cmts. 09:00 - 22:00

Fabrika Temizliği

FABRİKA TEMİZLİĞİ

Fabrika temizliği, işletmelerin faaliyet alanlarına göre temizlik işlemleri değişebilmektedir. Farklı alanlarda üretim yapan ve iş kolu farklı olan işletmelere göre özel temizlik işlemleri uygulanmaktadır. Gıda sektöründe faaliyet gösteren bir fabrika ile giyim sektöründe faaliyet gösteren firmanın temizlikleri bir birinden farklılık arz etmektedir.

Özellikle fabrika, imalathaneler, gıda fabrikalarında endüstriyel temizlik maddeleri kullanılmamaktadır. Bunun asıl nedeni üretilen mamullerin temizlik maddelerinden etkilenmesini veya zarar görmesini engellemektir.  Bunun yerine özel yöntemler uygulanmaktadır.

 Fabrika temizliği konusunda yapılan işlemler arasında, camların silinmesi işlemi en önemli faaliyetlerden bir tanesidir. Fabrikanın camlarının temiz olması işletme sahipleri ve çalışanları işin önem arz etmektedir. Temiz bir ortamda çalışanların daha verimli olduğu bilimsel çalışmalar ile kanıtlanmış bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. Camların üzerinde en ufak bir leke kalmayıncaya kadar temizlenmesinden sonra fabrikanın duvarlarının silinmesine sıra gelmektedir. Genellikle fabrikalarda yoğun üretimler olduğu için duvarlar bir süre sonra kirlenmekte ve bunun temizlikleri yapılmamaktadır.

Fabrika temizliğinde ihmaller geri dönülmez olacağı için mükemmele yakın hizmet garantisi sunuyoruz. Çünkü insan hayatında temizliğin önemi tartışılamaz. Hizmet verdiğiniz sektöre özel ihtiyaçları belirliyor ve ona göre hareket ediyoruz. Fabrika temizliği ofis ya da evden daha fazla emek ve sterilizasyon istemektedir. Bunun bilincinde olarak hizmet veriyoruz.  Çalışanlarımızı fabrikanızın şartlarına hazırlayıp güvenlik önlemlerimizi de üst seviyede tutuyoruz. Kimlerin fabrikada çalışması gerektiğine de dikkat ediyoruz.  Çalışma alanında hangi araçlar, aletler nasıl temizlenir ve neler zarar verir belirleyip aktarıyoruz.  İsteğe göre temizlik aralıkları arttırılabilir ya da zamanlarını esnetebiliyoruz. Kullanılan temizlik malzemelerimizin onaylı olması ve çevreye  ya da çevredeki canlılara zarar vermemesi önemli iş politikalarımızdandır. İstediğiniz zaman önerilerinizi aktarabilmeniz için toplantılar  yapıyoruz.  Her zaman bize ulaşabileceğiniz iletişim adreslerimizle http://fiyakatemizlik.net/de size hizmet vermeye devam ediyoruz.

  Verdiğimiz hizmet kalitesi referanslarımızla da sabit olup, Fabrika temizliği deyince hatır sayılır bir firmayız. Gerek farklı çalışma yöntemimiz  gerekse standarttın dışında vizyonumuz içinizi rahatlatacaktır. Bu hizmetleri üstelik çok ekonomik yapmakta olan firmamız, fabrikanızı temizlerken cebinize zarar vermez.

Call Now ButtonHemen Ara