BİZE ULAŞIN
0506 090 30 60
E-MAIL
info@fiyakatemizlik.net
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pzt. Cmts. 09:00 - 22:00

Ev Temizliği

contact-womenEv Temizliği hizmeti özellikle yaşlı bayanlar, yeni doğan çocuklu anneler ve çalışan bayanlar için önemlidir. Evlerinizin sizlerin özeli olduğu bilincinde hareket ederek temizlik hizmetini hassas bir şekilde yerine getirmekteyiz. Deneyimli ve güler yüzlü personellerimiz evlerinizi taleplerinizi de göz önüne alarak standart ve detaylı temizlik seçenekleri ile temizlemektedir.

İstanbul’un neredeyse bütün ilçelerinde yaşanan göç sonrasında hızlı bir nüfus artışı yaşanmıştır. Bu hızlı nüfus artışı ile birlikte inşaat sektörünün hareketlenmesi ve sonuç olarak  konut sayısı İstanbul’un birçok ilçesini geçmeyi başardı. İstanbul genelindeki bu gelişmeler hizmet sektörünün de bütün ilçelerde yoğunlaşmasına neden oldu. Bu sektörlerden bir tanesi olan ev temizliği hizmeti hatırı sayılır bir talep almaktadır. Fiyaka Temizlik Şirketi olarak İstanbul geneli bütün  semtlerinde bu talepleri karşılamak üzere profesyonel bir oluşum içerisinde hizmet vermekteyiz.

Fiyaka temizlik müşteri taleplerini yerine getiren şirketler alanında lider konumda olan bir şirket olarak bölgede marka değeri kazanmıştır.

Fiyaka temizlik olarak ev temizliği taleplerini kategorilere ayırarak hizmet seçeneklerimizi geliştirdik. Bu sayede her müşteri için farklı hizmet kategorisini devreye alarak müşteri memnuniyeti konusunda en iyi sonuçları üretiyor oluyoruz.

Fiyaka Temizlik Ev Temizliği Kategorileri

 1. Eşyalı Ev Temizliği; Genel olarak en çok talep edilen temizlik kategorisidir. Müşterilerimizin yaşıyor olduğu evlerini belirli bir zaman diliminde temizletmek istediğinde bizlere başvurmaktadır.
 2. Boş Ev Temizliği; Müşterilerimiz kiralamış ya da satın almış olduğu evlerine yeni taşınmak istediklerinde eğer ki taşınmak istediği evi daha önceden bir kiracı duruyor ise bu durumda boş ev temizliği hizmet seçeneği devreye girmektedir.
 3. Ev Temizliği Cam Silme; Sadece cam temizliği hizmeti talepleri için sunmuş olduğumuz bir hizmet türüdür. Bu hizmet türünde sadece camların temizliği yapılmaktadır.
 4. İnşaat Sonrası Ev Temizliği; Daha önce herhangi bir ailenin yaşamamış olduğu inşaat bitimi sonrası yaptırılmak istenen temizlik şekli olarak tanımlamaktayız. Bu hizmet de kaba ve ince ev temizliği şeklinde ikili bir çalışma yapılmaktadır.
 5. Genel Ev Temizliği; Bu temizlik seçeneği eşyalı ev temizliği seçeneğimizin basite indirgenmiş halidir. Yani ev içerisinde belirli bölümlerin temizlenmesi için talep edilen bir çalışmadır.
 6. Detaylı Ev Temizliği; Eşyalı ev temizliği taleplerinde genel temizliğe göre daha detaylı olarak yapılması talebini oluşturulmuştur. Bu temizlik seçeneğinde evde duvarlar dâhil olmak üzere ine temizlik çalışması yapılmaktadır. Genel olarak bu temizlik seçeneğinde çoklu personel desteği sağlanmaktadır.
 7. Evde Ütü Hizmeti; Tam olarak bir temizlik olarak kabul edilmese de temizlik şirketleri tarafından sağlanan bir hizmettir. Fiyaka temizlik şirketi olarak bu talepleri karşılamaktayız.
 8. Taşıma Öncesi Ev Temizliği; Boş ev ve inşaat sonrası ev temizliği seçeneklerinin bir arada olduğu bir hizmet seçeneğidir. Taşınılacak olan evin durumuna göre bu iki seçenekten bir tanesi belirlenir ve ona göre çalışma yapılır.
 9. Boya Badana Sonrası Ev Temizliği; Bahar aylarında talep gören bir çalışma şeklidir. Boya sonrası ustanın özellikle duvar dipleri, cam ve pimapenlerin ( pvc ) boya kalıntılarından arındırılması için talep edilmektedir.
 10. Yangın Sonrası Ev Temizliği; Yaşanmasını istemediğimiz bir durum olsa da evlerde yangın çıkabilmekte ve sonrasında kısmen veya daha geniş bir alana yayılmış is ve yanık eşya kalıntıları oluşmaktadır. Bu durumda özellikle is, koku ve kurtulan eşyaların temizliği çalışmaları yapılmaktadır.
 11. Taşıma Sonrası Ev Temizliği; Bizlere özgün bir olgu olan bu çalışma da taşınmış olduğumuz evi temiz bırakmayı isteriz. Bu nedenle genel bir temizlik çalışması yapılır. Kaba temizliğin biraz daha detaylandırılarak yapılmasıdır.
 12. Su Baskını Sonrası Ev Temizliği; Zemin katta olan evlerde yoğun yağmur sonrası oluşan su baskınları veya ev içerisinde tesisat sisteminde oluşan problemler nedeni ile oluşan su baskınlarında çözüm üretmekteyiz.
 13. Tadilat Sonrası Ev Temizliği; Ev içerisinde yapılan tadilatlar ( Balkon kapatma, Duvar kırma, ev dekorasyon çalışmaları ) sonrasında talep edilen detaylı temizlik çalışmasıdır.

Görüldüğü gibi oldukça fazla kategori çalışması yaparak müşterilerimiz için seçeneklerimizin sayısını arttırdık. Amacımız müşterilerimizin taleplerine lokal çözümler üreterek bilinçli çalışmalar gerçekleştirmektir.

Temizlik Taleplerin de Fiyat Politikamız Nasıldır?

Kale temizlik şirketi olarak beylikdüzü ev temizliği hizmetlerinde fiyatlarımızı belirlerken öncelikli olarak hangi kategoride bir çalışma talep edilmektedir bu belirlenir. Çünkü her kategori için farklı bir fiyatlandırma aralığı mevcuttur. Daha sonrasında ise temizlenecek alanın metre kare olarak bilgisi talep edilir. Ve son olarak bu iki bilgi bir araya getirilerek hizmet için kaç personel gerektiği hesaplanır. Ve son olarak malzemeli ve malzemesiz iki fiyat ortaya çıkar. Müşteri destek hattımızı arayarak bu bilgileri bizlerle paylaşmanız durumunda kısa süre içerisinde sizler için en ideal bir fiyat çalışması yapılır ve tarafınıza bilgi verilir.

Fiyaka Temizlik Şirketi talepleriniz için ev temizliği yanında birçok hizmet seçeneğimizde mevcuttur. Kısaca bilgi vermek gerekir ise ofis, inşaat sonrası, dış cephe, villa temizlikleri saya biliriz. Daha fazla bilgi almak için bizleri 7/24 araya bilirsiniz.

Fiyaka Temizlik Şirketi profesyonel çözümler ile doğru şirket seçimi yaptığınız konusunda sizlere güvence vermektedir.

Fiyaka temizlik şirketimiz müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Çoklu personel ile hizmetlerimiz de mesai bitimi müşterimizin kontroller sonrası memnuniyetini bizleri bildirmesi durumunda sonlanmaktadır.

Fiyaka Temizlik Şirketleri arasında müşteri memnuniyeti ve kurumsal hizmet anlayışı ile en çok tercih edilen şirketler arasında olmak bizler için gurur kaynağıdır. Doğru ve yenilikçi çözümler sunan aynı zamanda işini severek yapan bir şirket yapısı ile temizlik taleplerini beklemekteyiz.

Bizlere 7/24 haftanın tüm günleri istediğiniz her saat aralığında telefonÄ°stanbul iyi Temizlik GSM Telefonu0506 090 30 60 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara