Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

İstanbul Temizlik Şirketleri arasında bulunan Fiyaka Temizlik Şirketi olarak siz değerli müşterilerimize Fabrika Temizliği hizmeti sunmaktayız. Fabrika temizliğini kendimize olan büyük güven ve özveri ile gerçekleştiriyoruz. Fabrikalar geniş kullanım alanlarına sahiptir. Üretimi ve çalışan sayısı oldukça fazla olduğu için zaman zaman aşırı olarak kirlenmektedir. Sağlık ve güvenlik acısından oldukça önemli olan Fabrika Temizliği belirli günler ve aralıklarla güvenilir temizlik şirketleri tarafından yapılmalıdır.

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır?

Fabrika temizliği yapılırken, öncelikle ortak kullanım alanları, üretim alanları, mutfak, tuvaletler ve yönetim ofisi gibi alanlar ayrı temizlik uygulamaları vasıtasıyla yapılmalıdır. Bu bölümlerin temizliği için ekip halinde çalışılmalıdır. Bunun yanında bir alanda kullanılan temizlik malzemesi başka bir alanda kullanılmamalıdır. Endüstriyel temizlik sırasında uygun temizlik ekipmanları ve kimyasallar kullanılarak bölgenin dezenfekte edilmesi sağlanır. Tam otomatik sistemli makineler kullanılarak gerçekleştirilen bu temizlik, çıkarılması zor kir ve lekelerden dahi kurtulmayı sağlamaktadır.

Fabrika Temizliği Şirketleri Nasıl Çalışır?

Fabrika temizliği uygulamasında dış mekanların temizlenmesi kolay bir iş olarak değerlendirilebilirken, pek çok makine bulunması ve teçhizat dolayısı ile iç mekân temizliği oldukça zordur. Bu sebeple, şirketler arasında seçim yaparken, şirketin bu alanda çalıştırdığı temizlik görevlilerinin yeterli eğitimi aldığından emin olmak gerekir. Görevliler kadar önemli olan bir diğer konu da kullanılan deterjanların fabrikanın temizlenmesine uygun olup olmadığı oldukça önemlidir.

Temizlik şirketi seçiminde dikkat edilmesinde en önemli husus ise fabrika temizliğine uygun araç ve gereçlerin olup olmadığı (Ağır deterjan, çözücüler, genel amaçlı temizleyici ve deterjanlar, kireç sökücüler, asit sökücüler, yağ dağıtıcılar, kapalı sistem dağıtıcı ve temizleyici) önem taşımaktadır. Bu araçlar fabrikalar için geliştirilmiş olup, sağlıklı bir ortam için istenilen steril koşulların sağlanması için gereklidir.

Fabrika temizliği uygulamasında kullanılan deterjanların kendilerine has bazı özellikleri bulunur. Bu özelliklerden ilki, bir sonraki temizliğe kadar geçecek olan zamanın daha uzun olmasıdır. Diğer bir özellik ise makinelerde kullanılan yanlış deterjanların makinelerin bozulmasına neden olabileceğidir. Tüm bu faktörlerin bilincinde olan tecrübeli, yetenekli ekip elemanları ile Fiyaka Temizlik, fabrikaların stabil çalışmalarına katkı sağlamaktadır.

İstanbul 'da Fabrika Temizliği;

  • Temiz Bir Fabrika Sağlıklı Yaşam Alanı Demektir.
  • Profesyonel ve Endüstriyel Fabrika Temizliği
  • Uygun Fiyat ile Fabrika Temizliği Hizmeti Alın.

İstanbul temizlik firması olarak Fabrika temizliği konusunda işinde uzman ve deneyimli temizlikçi personellerimiz ile titizlikle temizlemekteyiz.

İstanbul 'da fabrika temizliği için nasıl iletişime geçebilirim?

Fabrika Temizliği Şirketi ile iletişime geçmek için 0506 090 30 60 numaralı telefondan veya info@fiyakatemizlik.net e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

TAKİP EDİN
BLOG

Diğer Hizmetler